Hopp til hovedinnholdet på siden
Sist oppdatert 27. nov. 2020 kl. 11:48

Informasjon om koronavirus

Her kan du lese om nye lokale korona-tiltak!

Mistenker du at du er smittet med covid-19? 
Du kan bestille time for test på nett: Bestill koronatest. Du kan bestille til neste dag og ei uke fram i tid.

Les mer

Kontakt og info - Hadeland kulturskole

Hadeland kulturskole er en interkommunal kulturskole for Gran og Lunner kommuner med cirka 350 elevplasser og 16 ansatte.

Lærere og ansatte ved Hadeland kulturskole

Kulturskolen har 16 ansatte med lang erfaring både som utøvere og pedagoger.

Mange av lærerne våre har spisskompetanse i sin disiplin og solid utdannelse, på master-/hovedfagsnivå, pedagogisk kompetanse samt lang erfaring. I tillegg er de aktive som musikere, kunstnere og scenekunstnere.

Anders Marius Blystad, kulturskole-rektor
anders.blystad@gran.kommune.no
932 35 117

Inger Greftegreff Frydelund, fløytelærer, Fix Fax
inger.frydenlund@gran.kommune.no
920 39 623

Audhild Haugestøl Strømnes, dramalærer, Musikkarusell, Musikk i livets begynnelse , Fix Fax
audhild.haugestol.stromnes@gran.kommune.no
922 21 694

Marta Tuff, fagleder, Den kulturelle skolesekken, Den kulturelle spaserstokken og prosjekter i kulturskolen
marta.tuff@gran.kommune.no
917 81 680

Irina Amundsen, pianolærer
irina.amundsen@gran.kommune.no
990 28 833

Roar Bjerkehagen, dirigent og messinglærer
roar.bjerkehagen@gran.kommune.no
907 76 506

Ingrid Marie Haverstad, fiolinlærer og dirigent
ingrid.marie.haverstad@gran.kommune.no
926 21 979

Ljubomir Ivanov, band-, gitar-, og basslærer
ljubomir.ivanov@gran.kommune.no
900 99 789

Inge Erika Marcella Lauwers, kunstfaglærer
inge.lauwers@gran.kommune.no
991 07 781

Tormod Melaas-Holm, saxofon- og klarinettlætrer
tormod.melaas.holm@gran.kommune.no
906 66 102

Thomas Petersen, messinglærer
thomas.petersen@gran.kommune.no
908 53 704

Rosamund Brown, cellolærer og dirigent
rosamund.brown@gran.kommune.no
952 57 225

Endre Gulbrandsen, band-, og slagverkslærer og dirigent
endre.gulbrandsen@gran.kommune.no
909 93 365

Rolf Pas, dirigent og messinglærer
rolf.pas@gran.kommune.no

Inger Jorstad, pianolærer og akkompagnatør
inger.jorstad@gran.kommune.no
904 09 750

Tone Jordal Tollaas, sanglærer
tone.tollaas@gran.kommune.no
976 55 448

Ingrid Eskeland Wesenberg, kontrabasslærer
ingrid@wesenberg.org
91 66 50 83

Anders Marius Blystad

Rektor i Hadeland kulturskole
anders.blystad@gran.kommune.no
Tlf: 932 35 117