Hopp til hovedinnholdet på siden
Sist oppdatert 18. juni 2021 kl. 16:01

Informasjon om koronavirus

Les mer

Styrer, råd og utvalg

Nedenfor finner du en oversikt over medlemmene i de ulike politiske styrer, råd og utvalg. En oversikt over varamedlemmer i nummerert rekkefølge finner du her.

Tilbake til møtekalenderen

Medlemmer i Kommunestyret 2015 - 2019 (15.10-2015 - 25.10-2019)
Utvalg
NavnFunksjonRepresenterer
Hilde Kristin SmerudVaraordførerFremskrittspartiet
Øyvind Kvernvold MyhreUtvalgsmedlemGran Bygdeliste
Morten HagenUtvalgsmedlemGran Bygdeliste
Roger NyhusUtvalgsmedlemGran Bygdeliste
Pål Arne SangnæsUtvalgsmedlemGran Bygdeliste
Anne SolstadUtvalgsmedlemGran Bygdeliste
Terje AschimUtvalgsmedlemGran Bygdeliste
Reidun Marie HelmenUtvalgsmedlemGran Bygdeliste
Atle LiaklevUtvalgsmedlemGran Bygdeliste
Randi Eek ThorsenUtvalgsmedlemArbeiderpartiet
Lars Erik FlatøUtvalgsmedlemArbeiderpartiet
Helge HaukeliUtvalgsmedlemArbeiderpartiet
Kine Nan LiumUtvalgsmedlemArbeiderpartiet
Inger Lise StiengUtvalgsmedlemArbeiderpartiet
Wenche Helene StrandUtvalgsmedlemArbeiderpartiet
Paul Andre LindsethUtvalgsmedlemUavhengig
Rrustem RexhajUtvalgsmedlemArbeiderpartiet
Vemund VikenUtvalgsmedlemArbeiderpartiet
Einar EllefsrudUtvalgsmedlemUavhengig
Kari DæhlenUtvalgsmedlemHøyre
Oskar SundeUtvalgsmedlemHøyre
Eivind BrændenUtvalgsmedlemHøyre
Pål-Arne OulieUtvalgsmedlemSenterpartiet
Pål TingelstadUtvalgsmedlemSenterpartiet
Anne Margrethe KnarudUtvalgsmedlemSenterpartiet
Helge TryggesethUtvalgsmedlemMiljøpartiet de Grønne (1)
Ole HaugomVaramedlem i utvalgGran Bygdeliste
Hans Martin SørumVaramedlem i utvalgGran Bygdeliste
Per P HoffVaramedlem i utvalgGran Bygdeliste
Hanne Andreassen MagnussenVaramedlem i utvalgGran Bygdeliste
Pernille Charlotte Bestul Knutstadmarka AlmVaramedlem i utvalgGran Bygdeliste
John Olve Knutstadmarka JohnsenVaramedlem i utvalgGran Bygdeliste
Frank Tuve Hammer-EriksenVaramedlem i utvalgGran Bygdeliste
Finn Olav NordliVaramedlem i utvalgGran Bygdeliste
Hans DæhlenVaramedlem i utvalgGran Bygdeliste
Inger Helene Aschim HåvelsrudVaramedlem i utvalgGran Bygdeliste
Aleksandra Marszycka SwigonVaramedlem i utvalgGran Bygdeliste
Jorid Synnøve Lunde HansenVaramedlem i utvalgGran Bygdeliste
Terje AsprustenVaramedlem i utvalgArbeiderpartiet
Ole Jakob RognstadVaramedlem i utvalgArbeiderpartiet
Tor Brekke SkjøtskiftVaramedlem i utvalgArbeiderpartiet
Grete Synnøve TesloVaramedlem i utvalgArbeiderpartiet
Basir FassihiVaramedlem i utvalgArbeiderpartiet
Gunn Elisabeth Alm ThoresenVaramedlem i utvalgArbeiderpartiet
Karianne Sten SolheimVaramedlem i utvalgArbeiderpartiet
Wenche BrørbyVaramedlem i utvalgArbeiderpartiet
Inger Lise GjerdrumVaramedlem i utvalgArbeiderpartiet
Synnøve Mollan BølsetVaramedlem i utvalgArbeiderpartiet
Torun Synnøve JahrmannVaramedlem i utvalgArbeiderpartiet
Bjørn KantenVaramedlem i utvalgArbeiderpartiet
Roy Steinar TorheimVaramedlem i utvalgHøyre
Vegard ØfstaasVaramedlem i utvalgHøyre
Elisabeth RuudVaramedlem i utvalgHøyre
Hilde BullingVaramedlem i utvalgHøyre
Gro Merethe JohnsrudVaramedlem i utvalgHøyre
Kristian MellemVaramedlem i utvalgHøyre
Anne Marte SkariVaramedlem i utvalgSenterpartiet
Aud Karin HeggenVaramedlem i utvalgSenterpartiet
Kjell ØstenVaramedlem i utvalgSenterpartiet
Hans BjørgeVaramedlem i utvalgSenterpartiet
Anders SkariVaramedlem i utvalgSenterpartiet
Brede GrinderVaramedlem i utvalgSenterpartiet
Ellen EllefsrudVaramedlem i utvalgUavhengig
Erik KorsvollaVaramedlem i utvalgFremskrittspartiet
Ragnar Karijord-AndersenVaramedlem i utvalgFremskrittspartiet
Kjell Arne StubberudVaramedlem i utvalgFremskrittspartiet
Lars Finn KværnVaramedlem i utvalgFremskrittspartiet
Ida SvenbalrudVaramedlem i utvalgMiljøpartiet De Grønne Gran
Kristin Berger SætherVaramedlem i utvalgMiljøpartiet De Grønne Gran
Vibeke Dorthea HoffVaramedlem i utvalgMiljøpartiet De Grønne Gran
Morten SolbergVaramedlem i utvalgMiljøpartiet De Grønne Gran

Her kan du se oversikt over varamedlemmer.