Hopp til hovedinnholdet på siden
Sist oppdatert 18. juni 2021 kl. 16:01

Informasjon om koronavirus

Les mer

Styrer, råd og utvalg

Nedenfor finner du en oversikt over medlemmene i de ulike politiske styrer, råd og utvalg. En oversikt over varamedlemmer i nummerert rekkefølge finner du her.

Tilbake til møtekalenderen

Jan Feb Mar Apr Mai Jun Jul Aug Sep Okt Nov Des
Kommunestyret 21
11
23
22
20
17
22
9
23
21
18
16
Medlemmer i Kommunestyret (24.10-2019 - 15.10-2023)
Utvalg
NavnFunksjonRepresenterer
Randi ThorsenOrdfører
Pål-Arne OulieVaraordfører
Lars Erik FlatøUtvalgsmedlemArbeiderpartiet
Gunn Elisabeth Alm ThoresenUtvalgsmedlemArbeiderpartiet
Inger Lise StiengUtvalgsmedlemArbeiderpartiet
Else Randi KolbyUtvalgsmedlemArbeiderpartiet
Jan Peter LyngstadUtvalgsmedlemArbeiderpartiet
Vemund VikenUtvalgsmedlemArbeiderpartiet
Knut Magnar LehreUtvalgsmedlemArbeiderpartiet
Willy WesthagenUtvalgsmedlemGran Bygdeliste
Pål Arne SangnæsUtvalgsmedlemGran Bygdeliste
Roger NyhusUtvalgsmedlemGran Bygdeliste
Morten HagenUtvalgsmedlemGran Bygdeliste
Øyvind Kvernvold MyhreUtvalgsmedlemGran Bygdeliste
Dag Kristian PrestkvernUtvalgsmedlemGran Bygdeliste
Monica Haugerud GjefsenUtvalgsmedlemGran Bygdeliste
John Olve Knutstadmarka JohnsenUtvalgsmedlemGran Bygdeliste
Maren RaknerudUtvalgsmedlemSenterpartiet
Anne Marie Grymyr StertenUtvalgsmedlemSenterpartiet
Dag Sigurd Syversen LindheimUtvalgsmedlemSenterpartiet
Asmund JohnsrudUtvalgsmedlemSenterpartiet
Ole DæhlenUtvalgsmedlemSenterpartiet
Harald WestbyUtvalgsmedlemHøyre
Gunn SeigerudUtvalgsmedlemHøyre
Hanne MathisenUtvalgsmedlemHøyre
Jul Tore KittelsrudUtvalgsmedlemFremskrittspartiet
Liv Kristin LyngstadUtvalgsmedlemSosialistisk Venstreparti
Tor Brekke SkjøtskiftVaramedlem i utvalgArbeiderpartiet
Øivind GaarderVaramedlem i utvalgArbeiderpartiet
Eirin Johanne ØverlierVaramedlem i utvalgArbeiderpartiet
Line Frøyhov ØdegårdVaramedlem i utvalgArbeiderpartiet
Rrustem RexhajVaramedlem i utvalgArbeiderpartiet
Karianne Sten SolheimVaramedlem i utvalgArbeiderpartiet
Thea Cornelia Granli HøjfeldtVaramedlem i utvalgArbeiderpartiet
Terje AsprustenVaramedlem i utvalgArbeiderpartiet
Bjørn KantenVaramedlem i utvalgArbeiderpartiet
Ole Jakob RognstadVaramedlem i utvalgArbeiderpartiet
Basir FassihiVaramedlem i utvalgArbeiderpartiet
Pernille Charlotte Bestul Knutstadmarka AlmVaramedlem i utvalgGran Bygdeliste
Jorid Synnøve Lunde HansenVaramedlem i utvalgGran Bygdeliste
Inger StaxrudVaramedlem i utvalgGran Bygdeliste
Terje AschimVaramedlem i utvalgGran Bygdeliste
Pål Audun Ødegaard HoffVaramedlem i utvalgGran Bygdeliste
Arne StaksrudVaramedlem i utvalgGran Bygdeliste
May Britt RakbjørgVaramedlem i utvalgGran Bygdeliste
Karl Andreas SagadalenVaramedlem i utvalgGran Bygdeliste
Finn Olav NordliVaramedlem i utvalgGran Bygdeliste
Toralill SjaavaagVaramedlem i utvalgGran Bygdeliste
Aleksandra Marszycka SwigonVaramedlem i utvalgGran Bygdeliste
Lars-Amund SkariVaramedlem i utvalgSenterpartiet
Karoline Volden GjærvikenVaramedlem i utvalgSenterpartiet
John-Anders StrandeVaramedlem i utvalgSenterpartiet
Anne Margrethe KnarudVaramedlem i utvalgSenterpartiet
Kari Lien TingelstadVaramedlem i utvalgSenterpartiet
Eivind SkariVaramedlem i utvalgSenterpartiet
Erik MolstadVaramedlem i utvalgSenterpartiet
Brede GrinderVaramedlem i utvalgSenterpartiet
Maren KollerVaramedlem i utvalgSenterpartiet
Kari Anne JønnesVaramedlem i utvalgHøyre
Morten Christian MoVaramedlem i utvalgHøyre
Iver Lieberg StiengVaramedlem i utvalgHøyre
Lasse Henri JuliussenVaramedlem i utvalgHøyre
Ole Sigurd MarthinsVaramedlem i utvalgHøyre
Vidar WoldengenVaramedlem i utvalgHøyre
Olav Halgeir NordliVaramedlem i utvalgFremskrittspartiet
Hilde Kristin SmerudVaramedlem i utvalgFremskrittspartiet
Ole Sverre SkamsarVaramedlem i utvalgFremskrittspartiet
Kai Frode GaarderVaramedlem i utvalgFremskrittspartiet
Bjørn Erik DokkenVaramedlem i utvalgRødt
Helge MidttunVaramedlem i utvalgSosialistisk Venstreparti
Dag Vidar NicolaisenVaramedlem i utvalgRødt
Anne Berit KristensenVaramedlem i utvalgSosialistisk Venstreparti

Her kan du se oversikt over varamedlemmer.