Kurset i Gran starter tirsdag 4. februar klokka 11.00 og varer én time. Det går over åtte uker, men du er ikke forpliktete til å delta hver uke. Yogalærer Rabin Thapa holder kurset på LHL Hadeland, Øvre Hovsgutua 57, Gran. Kurset er gratis.

Kurset i Lunner starter onsdag 5. februar klokka 17.30 og varer til 18.45. Det går over 16 uker, men du er ikke forpliktet til å delta hver uke. Yogalærer Siri Skogvold Isaksen holder kurset i yogastudiet til Pur Yoga, Kalvsjøhagen 25, Lunner. Kurset er gratis.

Innbyggere i både Gran og Lunner kan melde seg på til begge kursene. 

Personlig veiledning

Yogakurset vil ha et rolig tempo og du vil få personlig veiledning basert på din kropp og dit utgangspunkt. Etter yogaen er ferdig, inviterer vi deg til et hyggelig treff hvor det vil være en likeperson til stede som du kan snakke med. Det blir enkel servering. 

Påmelding

For påmelding, kontakt kreftkoordinator Hege Torp i Lunner på telefon 46 91 0182 eller på e-post hege.torp@lunner.kommune.no, eller kreftkoordinator i Gran Christine Ruden på telefon 91 13 68 60 eller på e-post christine.ruden@gran.kommune.no.