Hopp til hovedinnholdet på siden

Kommunale ergoterapeuter og fysioterapeuter

Her finner du mer informasjon om kommunens egne ergoterapeuter og fysioterapeuter.

Den kommunale ergo- og fysioterapitjenesten har følgende oppgaver:

  • rehabilitering og habilitering
  • veiledning
  • tilrettelegging i boliger, skoler og barnehager
  • søknader om ulike typer bistand og behandling
  • helsefremmende og forebyggende arbeid blant barn og voksne

Kommunale ergoterapeuter og fysioterapeuter

Fysioterapeuter 

Hanne Arnhøy
fysioterapeut (barn)
hanne.arnhoy@gran.kommune.no
Tlf. 91 35 27 56

Mari Grønli
fysioterapeut (barn)
mari.gronli@gran.kommune.no
Tlf. 95 00 63 21

Marianne Heggen
fysioterapeut
marianne.heggen@gran.kommune.no
Tlf. 92 40 00 91

Brit Holter Eriksrød
fysioterapeut
​brit.holter.eriksrod@gran.kommune.no
Tlf. 61 33 83 87 \ 91 34 83 36

Ewa Edyta Kulis
fysioterapeut
ewa.edyta.kulis@gran.kommune.no
tlf. 48 28 30 80

Ingrid Haave Avelsgaard
fysioterapeut
ingrid.haave.avelsgaard@gran.kommune.no
tlf. 91 91 5439

 

Ergoterapeuter

Torun Ekeløf
ergoterapeut
torun.ekelof@gran.kommune.no
Tlf. 41 50 37 62

Milda Paukstyte
ergoterapeut
milda.paukstyte@gran.kommune.no
Tlf. 46 94 40 17

Katrine Klevengen Bergsli
ergoterapeut
katrine.bergsli@gran.kommune.no
tlf. 48 17 21 76

Sakhine Fallahi
ergoterapeut
sakhine.fallahi@gran.kommune.no
tlf. 48 17 21 76

Hørsels- og synskontakter

Vi har en hørselskontakt som skal bistå hørselshemmede med hjelpemidler.

Milda Paukstyte
ergoterapeut
milda.paukstyte@gran.kommune.no
46 94 40 17 


Vi har en synskontakt, som skal bistå svaksynte med hjelpemidler. Dette er:

Katrine Klevengen Bergsli
spesialergoterapeut
katrine.bergsli@gran.kommune.no
Tlf. 41 50 37 63

Wenche Dyrud Dahl

samhandlingskoordinator
wenche.dyrud.dahl@gran.kommune.no
tlf 40 90 93 94

Torun Ekeløf

konstituert enhetsleder ergo- og fysioterapiavdelingen

For henvisninger

ergofysio@gran.kommune.no
61 33 84 00 (mandag–fredag 10.00–14.00)