Hopp til hovedmenyen på siden Hopp til hovedinnholdet på siden

Kommunale fysioterapeuter og ergoterapeuter

Den kommunale ergo- og fysioterapitjenesten har følgende oppgaver:

  • rehabilitering og habilitering
  • veiledning
  • tilrettelegging i boliger, skoler og barnehager
  • søknader om ulike typer bistand og behandling
  • helsefremmende og forebyggende arbeid blant barn og voksne

Kommunale fysioterapeuter og ergoterapeuter

Hanne Arnhøy
fysioterapeut (barn)
hanne.arnhoy@gran.kommune.no
Tlf. 913 52 756

Marianne Heggen
fysioterapeut
marianne.heggen@gran.kommune.no
Tlf. 924 00 091

Brit Holter Eriksrød
fysioterapeut
​brit.eriksrod@gran.kommune.no
Tlf. 61 33 83 87 \ 913 48 336

Julie Egge
fysioterapeut 
julie.skagen.egge@gran.kommune.no
Tlf. 919 15 439

Mari Grønli
fysioterapeut (barn)
mari.gronli@gran.kommune.no
Tlf. 950 06 321

Nina Hjelle
ergoterapeut
nina.hjelle@gran.kommune.no
Tlf. 481 72 176

Torun Ekeløf
ergoterapeut
torun.ekelof@gran.kommune.no
Tlf. 61 33 84 75 \ 415 03 762

Milda Paukstyte
ergoterapeut
milda.paukstyte@gran.kommune.no
Tlf. 469 44 017

Hverdagsrehabiliteringsteamet

Katrine Klevengen Bergsli
ergoterapeut - hverdagsrehabteam
katrine.bergsli@gran.kommune.no
Tlf. 415 03 763

Line Helgerud Skarstad 
sykepleier - hverdagsrehabteam
line.helgerud@gran.kommune.no
Tlf. 408 04 156

Marit Lindland Ree
fysioterapeut - hverdagsrehabteam
marit.lindland.ree@gran.kommune.no
Tlf. 452 30 860

Kjersti Høibø Tysland
enhetsleder forebygging og utvikling
kjersti.tysland@gran.kommune.no
Tlf 478 99 216