Anders Marius Blystad, kulturskolerektor
anders.blystad@gran.kommune.no
932 35 117

Audhild Haugestøl Strømnes, dramalærer for Fagertun barne- og ungdomsteater, Grymyrgjengen og teatergruppa Fix Fax
audhild.haugestol.stromnes@gran.kommune.no
922 21 694

Marta Tuff, fagleder, Den kulturelle skolesekken, Den kulturelle spaserstokken og prosjekter i kulturskolen
marta.tuff@gran.kommune.no
917 81 680

Irina Amundsen, pianolærer
irina.amundsen@gran.kommune.no
990 28 833

Roar Bjerkehagen, dirigent og messinglærer
roar.bjerkehagen@gran.kommune.no
907 76 506

Ingrid Marie Haverstad, fiolinlærer og dirigent
ingrid.marie.haverstad@gran.kommune.no
926 21 979

Øyvind Hovde, band-, gitar-, og basslærer
oyvindhovde@gmail.com  
986 91 929

Inge Erika Marcella Lauwers, kunstfaglærer
inge.lauwers@gran.kommune.no
991 07 781

Tormod Melaas-Holm, saksofon- og klarinettlærer
tormod.melaas.holm@gran.kommune.no
906 66 102

Thomas Petersen, messinglærer
thomas.petersen@gran.kommune.no
908 53 704

Rosamund Brown, cellolærer og dirigent
rosamund.brown@gran.kommune.no
952 57 225

Endre Gulbrandsen, band-, og slagverkslærer og dirigent
endre.gulbrandsen@gran.kommune.no
909 93 365

Rolf Pas, dirigent og messinglærer, Musikkarusell
rolf.pas@gran.kommune.no

Inger Jorstad, pianolærer og akkompagnatør
inger.jorstad@gran.kommune.no
904 09 750

Tone Jordal Tollaas, sanglærer og musikkterapeut
tone.tollaas@gran.kommune.no
976 55 448

Ingrid Eskeland Wesenberg, kontrabasslærer
ingrid@wesenberg.org
91 66 50 83

Elisabeth Teigen Høghaug, musikkterapeut, teatergruppa Fix Fax og musikkgruppa Sikk Sakk, og andre prosjekter
elisabeth.teigen.høghaug@gran.kommune.no
944 98 863

Anne Kari Tøien, fløytelærer 
anne-kari@toien.no
920 90 493