Hopp til hovedinnholdet på siden
Sist oppdatert 18. juni 2021 kl. 16:01

Informasjon om koronavirus

Les mer

Styrer, råd og utvalg

Nedenfor finner du en oversikt over medlemmene i de ulike politiske styrer, råd og utvalg. En oversikt over varamedlemmer i nummerert rekkefølge finner du her.

Tilbake til møtekalenderen

Medlemmer i Kommunestyret 2011-2015 (13.10-2011 - 16.12-2015)
Utvalg
NavnFunksjonRepresenterer
Knut Magnar LehreOrdførerArbeiderpartiet
Anne Marte SkariVaraordførerSenterpartiet
Tine Milda ØverlierUtvalgsmedlemArbeiderpartiet
Bjørg KværnUtvalgsmedlemArbeiderpartiet
Evy Solheim RiefUtvalgsmedlemArbeiderpartiet
Hildegunn FallangUtvalgsmedlemArbeiderpartiet
Wenche Helene StrandUtvalgsmedlemArbeiderpartiet
Ole Jakob RognstadUtvalgsmedlemArbeiderpartiet
Terje AsprustenUtvalgsmedlemArbeiderpartiet
Heidi Irene Granli HøjfeldtUtvalgsmedlemArbeiderpartiet
Rrustem RexhajUtvalgsmedlemArbeiderpartiet
Rune MeierUtvalgsmedlemHøyre
Kari Anne JønnesUtvalgsmedlemHøyre
Marius MyhreUtvalgsmedlemHøyre
Anne Hagen GrimsrudUtvalgsmedlemHøyre
Morten RøsaasenUtvalgsmedlemHøyre
Anne SolstadUtvalgsmedlemGran Bygdeliste
Øyvind Kvernvold MyhreUtvalgsmedlemGran Bygdeliste
Roger NyhusUtvalgsmedlemGran Bygdeliste
Willy WesthagenUtvalgsmedlemGran Bygdeliste
Atle LiaklevUtvalgsmedlemGran Bygdeliste
Anne Margrethe KnarudUtvalgsmedlemSenterpartiet
Bjørn Erik Austad HvalebyUtvalgsmedlemSenterpartiet
Gunnar SchulzUtvalgsmedlemFremskrittspartiet
Einar EllefsrudUtvalgsmedlemFremskrittspartiet
Ole DæhlenUtvalgsmedlemVenstre
Allan Bjerke AnderssonUtvalgsmedlemSosialistisk Venstreparti
Peter Oskar SaugstadVaramedlem i utvalgArbeiderpartiet
Bjørn KantenVaramedlem i utvalgArbeiderpartiet
Vibeke Nordli BjørnstadVaramedlem i utvalgArbeiderpartiet
Ann-Helen LarssonVaramedlem i utvalgArbeiderpartiet
Tore TangenVaramedlem i utvalgArbeiderpartiet
Inger Lise GjerdrumVaramedlem i utvalgArbeiderpartiet
Hans Otto GrønmyrVaramedlem i utvalgArbeiderpartiet
Sverre Johan AntonsenVaramedlem i utvalgArbeiderpartiet
Ellinor Charlotte KolstadVaramedlem i utvalgArbeiderpartiet
Tor BjørnstadVaramedlem i utvalgArbeiderpartiet
Marie VikenVaramedlem i utvalgArbeiderpartiet
Thor Erik GjefsenVaramedlem i utvalgHøyre
Svein Tore FeylingVaramedlem i utvalgHøyre
Carl Jonas OvernVaramedlem i utvalgHøyre
Gro Merethe JohnsrudVaramedlem i utvalgHøyre
Elisabeth RuudVaramedlem i utvalgHøyre
Marianne FuglesangVaramedlem i utvalgHøyre
Signe Marie Falchenberg PedersenVaramedlem i utvalgHøyre
Kai TalaVaramedlem i utvalgHøyre
Terje AschimVaramedlem i utvalgGran Bygdeliste
Jorid Synnøve Lunde HansenVaramedlem i utvalgGran Bygdeliste
Magne RundhaugenVaramedlem i utvalgGran Bygdeliste
Hans DæhlenVaramedlem i utvalgGran Bygdeliste
Pål Arne SangnæsVaramedlem i utvalgGran Bygdeliste
Ola Åstein SønstebyVaramedlem i utvalgGran Bygdeliste
Berthe Cathrine KollerVaramedlem i utvalgGran Bygdeliste
Käth Charlotte BrennaVaramedlem i utvalgGran Bygdeliste
Hans BjørgeVaramedlem i utvalgSenterpartiet
Brede GrinderVaramedlem i utvalgSenterpartiet
Pål-Arne OulieVaramedlem i utvalgSenterpartiet
Kari Lien TingelstadVaramedlem i utvalgSenterpartiet
Erik Karsten EngensbakkenVaramedlem i utvalgSenterpartiet
Aud Karin HeggenVaramedlem i utvalgSenterpartiet
Lars Magnus BraaumVaramedlem i utvalgFremskrittspartiet
Henrik JenserudVaramedlem i utvalg
Kjell Vidar MartinsenVaramedlem i utvalgFremskrittspartiet
Kjell Arne StubberudVaramedlem i utvalgFremskrittspartiet
Ole-Christopher LyngstadVaramedlem i utvalgUavhengig
Kjetil UlsetVaramedlem i utvalgVenstre
Karl Ole EggeVaramedlem i utvalgVenstre
Eli Margrethe DynnaVaramedlem i utvalgVenstre
Jon StrindhaugVaramedlem i utvalgSosialistisk Venstreparti
Bente Calmeyer GauslaaVaramedlem i utvalgSosialistisk Venstreparti
Martha BergerVaramedlem i utvalgSosialistisk Venstreparti

Her kan du se oversikt over varamedlemmer.