Hopp til hovedmenyen på siden Hopp til hovedinnholdet på siden

Oversikt over vara

Her finner du oversikt over varamedlemmer i nummerert rekkefølge, for perioden 2015–2019.

Formannskapet

Arbeiderpartiet/Fellesliste for SV og Rødt

  1. Liv Kristin Lyngstad (SV), liv.kristin.lyngstad@gmail.com, 98 87 77 41
  2. Helge Haukeli (Ap), helgehaukeli@yahoo.no, 97 71 07 46
  3. Else Randi Kolby (Ap), else.randi.kolby@hotmail.com, 95 21 92 55
  4. Vemund Viken (Ap), vemund.viken@hotmail.com, 98 63 87 95
  5. Gunn Elisabeth Alm Thoresen (Ap), gunnelisabeththoresen@gmail.com, 48 13 72 13
  6. Jan Peter Lyngstad (Ap), jan.p.lyngstad@hebb.no

Senterpartiet

  1. Ole Dæhlen, oledaehlen@hotmail.com, 97 09 96 83
  2. Maren Raknerud, marenraknerud@hotmail.com
  3. Dag Sigurd Syversen Lindheim, dlindhei@online.no
  4. Asmund Johnsrud, asmund.johnsrud@hadeland-energi.net, 91 33 09 04

Høyre

  1. Hanne Mathisen, hannedahlen@hotmail.com, 91 74 36 53
  2. Harald Westby, haraldwestby@hotmail.com, 90 60 08 10

Gran Bygdeliste/Fremskrittspartiet

  1. Dag Kristian Prestkvern (Gbl), dag.kristian.prestkvern@hadeland-eneri.net, 91 75 57 01
  2. Pål Arne Sagnæs (Gbl), pal.arne.sangnaes@avinor.no, 90 59 64 13
  3. Jul Tore Kittelsrud (Frp), jultore@gmail.com, 91 82 10 16
  4. John Olve Knutstadmarka Johnsen (Gbl), johnolvejohnsen@gmail.com, 94 16 92 82

Kommunestyret (per 18.10.2019)

Arbeiderpartiet

1. Tor Brekke Skjøtskift, tor.brekke.skjotskift@gmail.com, 97 06 69 09
2. Øivind Gaarder, oivind.gaarder@icloud.com, 90 58 56 80
3. Eirin Johanne Øverlier, eirin@overlier.no, 45 67 11 55
4. Line Frøyhov Ødegård, line_odegard@hotmail.com, 93 26 13 52
5. Rrustem Rexhaj, rrustema@gmail.com, 90 08 18 15
6. Karianne Sten Solheim, karianne.sten.solheim@fagforbundet.no, 90 05 28 02
7. Thea Cornelia Granli Højfeldt, theahojfeldt@outlook.com
8. Terje Asprusten, asprust@online.no, 90 89 54 51
9. Bjørn Kanten, bkx@hebb.no, 92 28 58 69
10. Ole Jakob Rognstad, o-j-rogn@online.no, 90 96 68 29
11. Basir Fassihi, fassihibasir@yahoo.com, 97 73 49 83

Gran bygdeliste

1. Pernille B. K Alm, pcalm@live.no, 41 62 19 44
2. Jorid Synnøve Lunde Hansen, jorid_synnove@hotmail.com, 98 67 04 57
3. Inger Staxrud, inger.staxrud@gmail.com, 94 16 98 40
4. Terje Aschim, mb.centret@online.no, 90 93 58 00
5. Pål Audun Ødegaard Hoff, pahoff@eidsand.no, 92 43 34 12
6. Arne Staksrud, arne.staksrud@gmail.com, 91 32 16 27
7. May Britt Rakbjørg, MB-r@live.no, 95 21 34 88
8. Karl Andreas Sagadalen, karlsagadalen@gmail.com, 95 01 27 90
9. Finn Olav Nordli, finn@nordlibil.com, 91 53 02 00
10. Toralill Sjaavaag, toralill.sjaavaag@gmail.com, 91 73 83 26
11. Aleksandra Marszycka Swigon, aleksandra_swigon@yahoo.no, 47 28 51 90

Senterpartiet

1. Lars-Amund Skari, larsa94@hotmail.com
2. Karoline Volden Gjærviken, karolinevg00@live.no
3. John-Anders Strande, john_strande@hotmail.com, 97 00 31 64
4. Anne Margrethe Knarud, amknarud@gmail.com, 91 30 32 89
5. Kari Lien Tingelstad, kari_tingelstad@hotmail.com, 99 61 86 41
6. Eivind Skari, manu-eivind@hotmail.no
7. Erik Molstad, ekmolst@online.no, 90 98 34 59
8. Brede Grinder, grinder@online.no, 97 57 44 66
9. Maren Koller, maren.koller@outlook.com, 95 14 66 29

Høyre

1. Kari-Anne Jønnes, kajonnes@gmail.com, 90 94 73 39
2, Morten Christian Mo, mo@pecamo.com, 90 11 85 83
3. Iver Lieberg Stieng, iver.is@hotmail.no, 41 23 13 63
4. Lasse Henri Juliussen, lasse.juliussen@hebb.no, 90 73 29 56
5. Ole Sigurd Marthins, olesigurd@mohagenbil.no, 90 97 41 44
6. Vidar Woldengen, vidar@nettservice.as, 99 55 93 10

Fremskrittspartiet

1. Olav Halgeir Nordli, olav.halgeir.n@hebb.no, 99 41 43 70
2. Hilde Kristin Smerud, hilde@smerud.as, 47 68 00 03
3. Ole Sverre Skamsar, forum-h@online.no, 48 03 94 53
4. Kai Frode Gaarder, kai.gaarder@gmail.com, 93 20 16 71

Fellesliste for SV og Rødt

1. Bjørn Erik Dokken, erikdokken83@gmail.com, 92 46 09 98
2. Helge Midttun, hmidttun@gmail.com, 99 58 03 55
3. Dag Vidar Nicolaisen, dag.nicolaisen@hadeland-energi.no, 91 54 72 41
4. Anne Berit Kristensen, abkristensen@icloud.com, 90 11 72 eirin@overlier.no72

Planutvalget