Hopp til hovedmenyen på siden Hopp til hovedinnholdet på siden

Oversikt over vara

Her finner du oversikt over varamedlemmer i nummerert rekkefølge.

Formannskapet

GBL/MDG

  1. Helge Tryggeseth (MDG), norskhav@online.no, 478 33 065
  2. Øyvind Kvernvold Myhre (Gbl), oeymyhre@online.no, 982 65 009
  3. Reidun Marie Helmen (Gbl), reidun.helmen@gmail.com, 976 14 645

AP

  1. Inger Lise Stieng (Ap), inger.lise.stieng@hadeland-energi.net, 991 18 971
  2. Paul Andre Lindseth (Uavh.), paul.lindseth@hotmail.com, 454 46 693
  3. Rrustem Rexhaj (Ap), rrustem@gmail.com, 900 81 815
  4. Wenche Strand (Ap), wenche.strand@hebb.no, 916 23 641

H

  1. Oskar Sunde (H), oskar@supersunde.no, 988 18 199
  2. Eivind Brænden (H), eivind.braenden@gmail.com, 993 90 945

SP

  1. Anne Margrethe Knarud (Sp), anne.knarud@bfk.no, 91303289
  2. Pål Tingelstad (Sp), pal.tingelstad@johnet.no, 90193583

Kommunestyret

 NavnE-postTlf
GBL   
1Ole Haugomole@brandeinvest.no90641178
2Hans Martin Sørumhms@trekk.no90645444
3Per P Hoffperphoff@hotmail.com90777923
4Hanne Andreassen Magnussenhannemag@online.no90194245
5Pernille B K Almpcalm@live.no41621944
6John Olve K Johnsenjohnolvejohnsen@gmail.com94169282
7Frank Tuve Eriksen 41226463
8Finn Olav Nordlifinn@nordlibil.com91530200
9Hans Dæhleningeborg_wd@hotmail.com90623241
10Inger Helene Aschim Håvelsrudingerhah@gmail.com97590320
11Aleksandra M Swigonaleksandra_swigon@yahoo.no47285190
12Jorid Synnøve L Hansenjorid_synnove@hotmail.com98670457
AP   
1Terje Asprustenasprust@online.no90895451
2Ole Jacob Rognstado-j-rogn@online.no90966829
3Tor Brekke Skjøtskifttor.brekke.skjotskift@gmail.com97066909
4Grete Synnøve Teslogreteteslo@hotmail.no97525325
5Basir Fassihifassihibasir@yahoo.com97734983
6Gunn Elisabeth Alm Thoresengunnelisabeththoresen@gmail.com48137213
7Karianne Sten Solheimkarianne.sten.solheim@fagforbundet.no90052802
8Wenche Brørbywenche_bs@hotmail.com92607472
9Inger Lise Gjerdrumingerlisegjerdrum@hotmail.com91763224
10Synnøve Mollan Bølsetsynnove.bolset@gmail.com46807701
11STorun Synnøve Jahrmanntorunjahrmann@hotmail.com98421799
12Bjørn Kantenbkx@hebb.no92285869
H   
1Kari Dæhlenkari.daehlen@gmail.com91321625
2Roy Steinar Torheimroy.torheim@gmail.com92062839
3Vegard Øfstaasvegard.ofstaas@hebb.no90971467
4Elisabeth Ruudrelisabeth@hotmail.com91844486
5Hilde Bullinghibulli@online.no99599189
6Gro Merethe Johnsrudgro.merethe@gmail.com93403760
SP   
1Anne Marte Skarianne.marte.skari@oppland.org95067702
2Aud Karin Heggenaudhegg@granskole.no92029265
3Kjell Østenkjell@granregnskap.no93095578
4Hans Bjørgehbjoerg@online.no93640617
5Anders Skarianders.skari@gmail.com95769581
6Brede Grindergrinder@online.no97574466
FRP   
1Ellen Ellefsrud (Uavh.)ellen.ellefsrud@gmail.com90636114
2Erik Korsvolla  
3Ragnar Karijord-Andersen 97879723
4Kjell Arne Stubberudpussern@gmail.com97066895
5Lars Finn Kværn  
MDG   
1Ida Svenbalrudida.svenbalrud@gmail.com45204978
2Kristin Berger Sætherkristinbergersaether@yahoo.no40249424
3Vibeke Hoffvibekhof@online.no97123004
4Morten Solbergmortensolberg@gmail.com 

 

Planutvalget

  Navn E-post Tlf
  GBL/H/FRP/MDG    
1 Terje Aschim (GBL) mb.centeret@online.no 90935800
2 Eivind Brænden (H) eivind.braenden@gmail.com 99390945
3 Reidun Helmen (GBL) reidun.helmen@gmail.com 97614645
4 Kent Hugo Arntzen (FRP) kent.arntzen@ohih.no 90628374
5 Ole Haugom (GBL) ole@brandeinvest.no 90641178
6 Hanne A Magnussen (GBL) hannemag@online.no 90194245
7 Kari Dæhlen (H) kari.daehlen@gmail.com 91321625
  AP    
1 Grete Synnøve Teslo greteteslo@hotmail.no 97525325
2 Gunn Elisabeth Alm Thoresen gunnelisabeththoresen@gmail.com 48137213
3 Terje Asprusten asprust@online.no 90895451
4 Karianne Sten Solheim karianne.sten.solheim@fagforbundet.no 90052802
5 Tor Brekke Skjøtskift tor.brekke.skjotskift@gmail.com 97066909
  SP    
1 Anne Margrethe Knarud anne.knarud@bfk.no 91303289
2 Anne Marte Skari anne.marte.skari@oppland.org 95067702
3 Brede Grinder grinder@online.no 97574466