Hopp til hovedmenyen på siden Hopp til hovedinnholdet på siden

Oversikt over vara

Her finner du oversikt over varamedlemmer i nummerert rekkefølge:

Formannskapet

GBL/MDG

  1. Helge Tryggeseth (MDG), norskhav@online.no, 478 33 065
  2. Øyvind Kvernvold Myhre (Gbl), oeymyhre@online.no, 982 65 009
  3. Reidun Marie Helmen (Gbl), reidun.helmen@gmail.com, 976 14 645

AP

  1. Inger Lise Stieng (Ap), inger.lise.stieng@hadeland-energi.net, 991 18 971
  2. Paul Andre Lindseth (Uavh.), paul.lindseth@hotmail.com, 454 46 693
  3. Rrustem Rexhaj (Ap), rrustem@gmail.com, 900 81 815
  4. Wenche Strand (Ap), wenche.strand@hebb.no, 916 23 641

H

  1. Oskar Sunde (H), oskar@supersunde.no, 988 18 199
  2. Eivind Brænden (H), eivind.braenden@gmail.com, 993 90 945

SP

  1. Anne Margrethe Knarud (Sp), anne.knarud@bfk.no, 91303289
  2. Pål Tingelstad (Sp), pal.tingelstad@johnet.no, 90193583

 

Kommunestyret

  Navn E-post Tlf
GBL      
1 Ole Haugom ole@brandeinvest.no 90641178
2 Hans Martin Sørum hms@trekk.no 90645444
3 Per P Hoff perphoff@hotmail.com 90777923
4 Hanne Andreassen Magnussen hannemag@online.no 90194245
5 Pernille B K Alm pcalm@live.no 41621944
6 John Olve K Johnsen johnolvejohnsen@gmail.com 94169282
7 Frank Tuve Eriksen   41226463
8 Finn Olav Nordli finn@nordlibil.com 91530200
9 Hans Dæhlen ingeborg_wd@hotmail.com 90623241
10 Inger Helene Aschim Håvelsrud ingerhah@gmail.com 97590320
11 Aleksandra M Swigon aleksandra_swigon@yahoo.no 47285190
12 Jorid Synnøve L Hansen jorid_synnove@hotmail.com 98670457
AP      
1 Terje Asprusten asprust@online.no 90895451
2 Ole Jacob Rognstad o-j-rogn@online.no 90966829
3 Tor Brekke Skjøtskift tor.brekke.skjotskift@gmail.com 97066909
4 Grete Synnøve Teslo greteteslo@hotmail.no 97525325
5 Basir Fassihi fassihibasir@yahoo.com 97734983
6 Gunn Elisabeth Alm Thoresen gunnelisabeththoresen@gmail.com 48137213
7 Karianne Sten Solheim karianne.sten.solheim@fagforbundet.no 90052802
8 Wenche Brørby wenche_bs@hotmail.com 92607472
9 Inger Lise Gjerdrum ingerlisegjerdrum@hotmail.com 91763224
10 Randi Merethe Randen rm_randen@hotmail.com 97150928
11 Synnøve Mollan Bølset synnove.bolset@gmail.com 46807701
12 Torun Synnøve Jahrmann torunjahrmann@hotmail.com 98421799
H      
1 Kari Dæhlen kari.daehlen@gmail.com 91321625
2 Roy Steinar Torheim roy.torheim@gmail.com 92062839
3 Vegard Øfstaas vegard.ofstaas@hebb.no 90971467
4 Elisabeth Ruud relisabeth@hotmail.com 91844486
5 Hilde Bulling hibulli@online.no 99599189
6 Gro Merethe Johnsrud gro.merethe@gmail.com 93403760
SP      
1 Anne Marte Skari anne.marte.skari@oppland.org 95067702
2 Aud Karin Heggen audhegg@granskole.no 92029265
3 Kjell Østen kjell@granregnskap.no 93095578
4 Hans Bjørge hbjoerg@online.no 93640617
5 Anders Skari anders.skari@gmail.com 95769581
6 Brede Grinder grinder@online.no 97574466
FRP      
1 Magne Egil Stenberg mstenbe@online.no 41805161
2 Knut Erik Eriksrud Strømnes knut@alarmservice.no 48000148
3 Hilde Kristin Smerud hilde.smerud@outlook.com 47680003
4 Ellen Ellefsrud (Uavh.) ellen.ellefsrud@gmail.com 90636114
5 Erik Korsvolla    
MDG      
1 Helge Tryggeseth norskhav@online.no 47833065
2 Ida Svenbalrud ida.svenbalrud@gmail.com 45204978
3 Kristin Berger Sæther kristinbergersaether@yahoo.no 40249424
4 Vibeke Hoff vibekhof@online.no 97123004

 

Planutvalget

  Navn E-post Tlf
  GBL/H/FRP/MDG    
1 Terje Aschim (GBL) mb.centeret@online.no 90935800
2 Eivind Brænden (H) eivind.braenden@gmail.com 99390945
3 Reidun Helmen (GBL) reidun.helmen@gmail.com 97614645
4 Kent Hugo Arntzen (FRP) kent.arntzen@ohih.no 90628374
5 Ole Haugom (GBL) ole@brandeinvest.no 90641178
6 Hanne A Magnussen (GBL) hannemag@online.no 90194245
7 Kari Dæhlen (H) kari.daehlen@gmail.com 91321625
  AP    
1 Grete Synnøve Teslo greteteslo@hotmail.no 97525325
2 Gunn Elisabeth Alm Thoresen gunnelisabeththoresen@gmail.com 48137213
3 Terje Asprusten asprust@online.no 90895451
4 Karianne Sten Solheim karianne.sten.solheim@fagforbundet.no 90052802
5 Tor Brekke Skjøtskift tor.brekke.skjotskift@gmail.com 97066909
  SP    
1 Anne Margrethe Knarud anne.knarud@bfk.no 91303289
2 Anne Marte Skari anne.marte.skari@oppland.org 95067702
3 Brede Grinder grinder@online.no 97574466