Hopp til hovedmenyen på siden Hopp til hovedinnholdet på siden

Oversikt over vara

Her finner du oversikt over varamedlemmer i nummerert rekkefølge, for perioden 2015–2019.

Formannskapet

Arbeiderpartiet/Fellesliste for SV og Rødt

  1. Liv Kristin Lyngstad (SV), liv.kristin.lyngstad@gmail.com, 988 77 741
  2. Helge Haukeli (Ap), helgehaukeli@yahoo.no, 977 10 746
  3. Else Randi Kolby (Ap), else.randi.kolby@hotmail.com, 952 19 255
  4. Vemund Viken (Ap), vemund.viken@hotmail.com, 986 38 795
  5. Gunn Elisabeth Alm Thoresen (Ap), gunnelisabeththoresen@gmail.com, 481 37 213
  6. Jan Peter Lyngstad (Ap), jan.p.lyngstad@hebb.no

Senterpartiet

  1. Ole Dæhlen, oledaehlen@hotmail.com, 970 99 683
  2. Maren Raknerud, marenraknerud@hotmail.com
  3. Dag Sigurd Syversen Lindheim, dlindhei@online.no
  4. Asmund Johnsrud, asmund.johnsrud@hadeland-energi.net, 913 30 904

Høyre

  1. Hanne Mathisen, hannedahlen@hotmail.com, 917 43 653
  2. Harald Westby, haraldwestby@hotmail.com, 906 00 810

Gran Bygdeliste/Fremskrittspartiet

  1. Dag Kristian Prestkvern (Gbl), dag.kristian.prestkvern@hadeland-eneri.net, 917 55 701
  2. Pål Arne Sagnæs (Gbl), pal.arne.sangnaes@avinor.no, 905 96 413
  3. Jul Tore Kittelsrud (Frp), jultore@gmail.com, 918 21 016
  4. John Olve Knutstadmarka Johnsen (Gbl), johnolvejohnsen@gmail.com, 941 69 282

Kommunestyret (per 18.10.2019)

Arbeiderpartiet

1. Knut Magnar Lehre, knut@nysetvegen.com, 61 33 51 54
2. Tor Brekke Skjøtskift, tor.brekke.skjotskift@gmail.com, 970 66 909
3. Øivind Gaarder, oivind.gaarder@icloud.com, 905 85 680
4. Eirin Johanne Øverlier
5. Line Frøyhov Ødegård
6. Rrustem Rexhaj, rrustema@gmail.com, 900 81 815
7. Karianne Sten Solheim, karianne.sten.solheim@fagforbundet.no, 900 52 802
8. Thea Cornelia Granli Højfeldt
9. Terje Asprusten, asprust@online.no, 908 95 451
10. Bjørn Kanten, bkx@hebb.no, 922 85 869
11. Ole Jakob Rognstad, o-j-rogn@online.no, 909 66 829

Gran bygdeliste

1. Pernille B. K Alm, pcalm@live.no, 416 21 944
2. Jorid Synnøve Lunde Hansen, jorid_synnove@hotmail.com, 986 70 457
3. Inger Staxrud, inger.staxrud@gmail.com, 941 69 840
4. Terje Aschim, mb.centret@online.no, 909 35 800
5. Pål Audun Ødegaard Hoff, pahoff@eidsand.no, 924 33 412
6. Arne Staksrud, arne.staksrud@gmail.com, 913 21 627
7. May Britt Rakbjørg, MB-r@live.no, 952 13 488
8. Karl Andreas Sagadalen, karlsagadalen@gmail.com, 950 12 790
9. Finn Olav Nordli, finn@nordlibil.com, 915 30 200
10. Toralill Sjaavaag, toralill.sjaavaag@gmail.com, 917 38 326
11. Aleksandra Marszycka Swigon, aleksandra_swigon@yahoo.no, 472 85 190

Senterpartiet

1. Lars-Amund Skari, larsa94@hotmail.com
2. Karoline Volden Gjærviken, karolinevg00@live.no
3. John-Anders Strande, john_strande@hotmail.com, 970 03 164
4. Anne Margrethe Knarud, amknarud@gmail.com, 913 03 289
5. Kari Lien Tingelstad, kari_tingelstad@hotmail.com, 996 18 641
6. Eivind Skari, manu-eivind@hotmail.no
7. Erik Molstad, ekmolst@online.no, 909 83 459
8. Brede Grinder, grinder@online.no, 975 74 466
9. Maren Koller, maren.koller@outlook.com, 951 46 629

Høyre

1. Kari-Anne Jønnes, kajonnes@gmail.com, 909 47 339
2, Morten Christian Mo, mo@pecamo.com, 901 18 583
3. Iver Lieberg Stieng, iver.is@hotmail.no, 4125 31 363
4. Lasse Henri Juliussen, lasse.juliussen@hebb.no, 907 32 956
5. Ole Sigurd Marthins, olesigurd@mohagenbil.no, 909 74 144
6. Vidar Woldengen, vidar@nettservice.as, 995 59 310

Fremskrittspartiet

1. Olav Halgeir Nordli, olav.halgeir.n@hebb.no, 994 14 370
2. Hilde Kristin Smerud, hilde@smerud.as, 476 80 003
3. Ole Sverre Skamsar, forum-h@online.no, 480 39 453
4. Kai Frode Gaarder, kai.gaarder@gmail.com, 932 01 671

Fellesliste for SV og Rødt

1. Bjørn Erik Dokken, erikdokken83@gmail.com, 924 60 998
2. Helge Midttun, hmidttun@gmail.com, 995 80 355
3. Dag Vidar Nicolaisen, dag.nicolaisen@hadeland-energi.no, 915 47 241
4. Anne Berit Kristensen, abkristensen@icloud.com, 901 17 272

Planutvalget