Hopp til hovedmenyen på siden Hopp til hovedinnholdet på siden

Oversikt over vara

Her finner du oversikt over varamedlemmer i nummerert rekkefølge, for perioden 2015–2019.

Formannskapet

GBL/MDG

  1. Helge Tryggeseth (MDG), norskhav@online.no, 478 33 065
  2. Øyvind Kvernvold Myhre (Gbl), oeymyhre@online.no, 982 65 009
  3. Reidun Marie Helmen (Gbl), reidun.helmen@gmail.com, 976 14 645

AP

  1. Inger Lise Stieng (Ap), inger.lise.stieng@hadeland-energi.net, 991 18 971
  2. Paul Andre Lindseth (Uavh.), paul.lindseth@hotmail.com, 454 46 693
  3. Rrustem Rexhaj (Ap), rrustem@gmail.com, 900 81 815
  4. Wenche Strand (Ap), wenche.strand@hebb.no, 916 23 641

H

  1. Eivind Brænden (H), eivind.braenden@gmail.com, 993 90 945
  2. Kari Dæhlen (H), kari.daehlen@gmail.com, 913 21 625

SP

  1. Anne Margrethe Knarud (Sp), anne.knarud@bfk.no, 91303289
  2. Pål Tingelstad (Sp), pal.tingelstad@johnet.no, 90193583

Kommunestyret

  Navn E-post Tlf
GBL      
1 Ole Haugom ole@brandeinvest.no 90641178
2 Hans Martin Sørum hms@trekk.no 90645444
3 Per P Hoff perphoff@hotmail.com 90777923
4 Hanne Andreassen Magnussen hannemag@online.no 90194245
5 Pernille B K Alm pcalm@live.no 41621944
6 John Olve K Johnsen johnolvejohnsen@gmail.com 94169282
7 Frank Tuve Eriksen   41226463
8 Finn Olav Nordli finn@nordlibil.com 91530200
9 Hans Dæhlen ingeborg_wd@hotmail.com 90623241
10 Inger Helene Aschim Håvelsrud ingerhah@gmail.com 97590320
11 Aleksandra M Swigon aleksandra_swigon@yahoo.no 47285190
12 Jorid Synnøve L Hansen jorid_synnove@hotmail.com 98670457
AP      
1 Terje Asprusten asprust@online.no 90895451
2 Ole Jacob Rognstad o-j-rogn@online.no 90966829
3 Tor Brekke Skjøtskift tor.brekke.skjotskift@gmail.com 97066909
4 Grete Synnøve Teslo greteteslo@hotmail.no 97525325
5 Basir Fassihi fassihibasir@yahoo.com 97734983
6 Gunn Elisabeth Alm Thoresen gunnelisabeththoresen@gmail.com 48137213
7 Karianne Sten Solheim karianne.sten.solheim@fagforbundet.no 90052802
8 Wenche Brørby wenche_bs@hotmail.com 92607472
9 Inger Lise Gjerdrum ingerlisegjerdrum@hotmail.com 91763224
10 Synnøve Mollan Bølset synnove.bolset@gmail.com 46807701
11 STorun Synnøve Jahrmann torunjahrmann@hotmail.com 98421799
12 Bjørn Kanten bkx@hebb.no 92285869
H      
1 Roy Steinar Torheim roy.torheim@gmail.com 92062839
2 Vegard Øfstaas vegard.ofstaas@hebb.no 90971467
3 Elisabeth Ruud relisabeth@hotmail.com 91844486
4 Hilde Bulling hibulli@online.no 99599189
5 Gro Merethe Johnsrud gro.merethe@gmail.com 93403760
6 Kristian Mellem kristian@lydgolv.no 41430003
SP      
1 Anne Marte Skari anne.marte.skari@oppland.org 95067702
2 Aud Karin Heggen audhegg@granskole.no 92029265
3 Kjell Østen kjell@granregnskap.no 93095578
4 Hans Bjørge hbjoerg@online.no 93640617
5 Anders Skari anders.skari@gmail.com 95769581
6 Brede Grinder grinder@online.no 97574466
FRP      
1 Ellen Ellefsrud (Uavh.) ellen.ellefsrud@gmail.com 90636114
2 Erik Korsvolla    
3 Ragnar Karijord-Andersen   97879723
4 Kjell Arne Stubberud pussern@gmail.com 97066895
5 Lars Finn Kværn    
MDG      
1 Ida Svenbalrud ida.svenbalrud@gmail.com 45204978
2 Kristin Berger Sæther kristinbergersaether@yahoo.no 40249424
3 Vibeke Hoff vibekhof@online.no 97123004
4 Morten Solberg mortensolberg@gmail.com  

 

Planutvalget

GBL/H/Frp/MDG

1. Terje Aschim (Gbl), mb.centeret@online.no, 909 35 800
2. Eivind Brænden (H), eivind.braenden@gmail.com, 993 90 945
3. Reidun Helmen (Gbl), reidun.helmen@gmail.com, 976 14 645
4. Ole Haugom (Gbl), ole@brandeinvest.no, 906 41 178
5. Hanne A. Magnussen (Gbl), hannemag@online.no, 901 94 245
6. Kari Dæhlen (H), kari.daehlen@gmail.com, 913 21 625

AP

1. Grete Synnøve Teslo, greteteslo@hotmail.no, 975 25 325
2. Terje Asprusten, asprust@online.no, 908 95 451
3. Karianne Sten Solheim, karianne.sten.solheim@fagforbundet.no, 900 52 802
4. Tor Brekke Skjøtskift, tor.brekke.skjotskift@gmail.com, 970 66 909
5. Inger Lise Stieng, inger.lise.stieng@hadeland-energi.net, 991 18 971

SP

1. Anne Margrethe Knarud, anne.knarud@bfk.no, 913 03 289
2. Anne Marte Skari, anne.marte.skari@oppland.org, 950 67 702
3. Brede Grinder, grinder@online.no, 975 74 466